Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Alloy, Plastic |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1400W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | ZHUOYU |
| Origin | US(Origin) |
| Special Feature | Manual |
| Color | Black & Silver |
| Product Dimensions | 16"D x 13"W x 7"H |
| Wattage | 1400 watts |
| Item Weight | 11 Pounds |
| Style | 4-in-1 Multi Grill, Griddle, Bacon |
Instock
There are no reviews yet.