Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 2 × 1 cm |
| CE | Certificate |
| Certification | CE |
| Model Number | 30A |
| Dimensions | 55*28*17mm |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.