Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 32 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1300w |
| Model Number | TT-150 |
| Function | Bake |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | other |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| product number | GL0608 |
| Specifications | 418 * 288 * 387MM |
| Voltage | 220V |
| Power | 1300W |
| Net weight | 14KG |
Instock
There are no reviews yet.