Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 27 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220v |
| Power (W) | 1600w |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | HDL-90811 |
| Function | Toast, grilled / fried / steamed / boiled |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | none |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 9L |
| Style | horizontal |
| Rated frequency | 50 (HZ) |
| Product size | 56*25*24cm |
| Safety function | anti-dry |
Instock
There are no reviews yet.