Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 52 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V 50Hz |
| Power (W) | 2050W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 2440 |
| Function | Toast |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric toaster |
| Model | 2440 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 2050W |
| Size | 40*42*40cm |
| Product number | JD0532B |
Instock
There are no reviews yet.