Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 30 cm |
| Power Source | Electric |
| Model Number | HJ806 |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | 8-10Minute |
| Remote Distance | 200M |
| Dimensions | 47x12x13.5cm |
| Max Speed | 35km/h |
| Charging Time | 150 Minute |
| Charging Voltage | 7.4V |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | LEKYLUKY |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.