Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 20 cm |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 2011-5 |
| Design | Speedboat |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | About 3 hours |
| Remote Distance | 500m |
| Dimensions | 50*27*20cm |
| Max Speed | 5.4km/h |
| Charging Time | About 12h |
| Frequency | 2.4G |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 7-12Y, 12+y, 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.