Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 21 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | AA Battery |
| Design | Aircraft Carrier |
| Flight Time | 30min |
| Remote Distance | 60m |
| Dimensions | 60*21*8cm |
| Max Speed | 30km/h |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.