Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 12 × 45 cm |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 800W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | AUX |
| model | LA-BBJ-303 |
| Electric baking pan heating surface | Single-sided heating |
| Cake type | Pancake machine |
| Operation mode of electric baking pan | Mechanical |
| Baking sheet caliber | 19cm |
| Depth of baking tray | 1.5cm |
| Disassembly form of soldering plate | Not removable |
| Baking tray function | Baked waffles/pancakes |
| voltage | 220V |
| power | 800W |
Instock
There are no reviews yet.