Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 28 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item ID | LG189032 |
Instock
There are no reviews yet.