Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 40 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Power (W) | 900W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product code | WL00068 |
| Model | jdg |
| Product Name | Pancake Pan |
| Packing size | 53*40*15 |
| Package weight | 1KG |
| Power | 900W |
| Voltage | 220V |
| Product Features | Three-in-one pancake |
| Product material | alloy, new material PP |
| Available colors | pink/green/black/red |
| Control method | button operation |
| Product function | fried steak, fried eggs, etc. |
Instock
There are no reviews yet.