Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 89 × 80 cm |
| Power (W) | 6000 |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Cylinder specifications | Single Cylinder |
| Capacity | 30L |
Instock
There are no reviews yet.