Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 29 × 37 cm |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Heating mode | Heating wire |
| Voltage | 220V |
| Function | Baking |
| Purchase country | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.