Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | ZiRunda |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Product Name | Other 4 |
| Brand | Other |
| Model | 4 |
| Material | Other |
| Style | Chinese style |
| Popular elements | Solid color |
| Color classification | Four-hole White plug-in |
| With/without cover | Covered |
| Lid type | Without pot cover |
| Features | Non-stick |
| Applicable scenarios | Commercial |
| Applicable object | Microwave oven suitable |
| Pot depth | 2cm |
| Applicable stove | Gas induction cooker Universal |
Instock
There are no reviews yet.