Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 16 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Heating tube heating |
| item number | SH2507 fritters machine |
| power | 800W (inclusive) -899W (inclusive) |
| 3C certificate number | 2020010712286643 |
| Product Specifications | 220V European standard, 110V US standard |
| Product Category | Breakfast machine |
| Applicable number of people | 2-3 people |
| color | black |
| Model | SH2507 fritters machine |
| rated power | 850 |
| Control method | mechanical |
| caliber | 25Cm and below |
| weight | 1.28kg |
| function | Heat, grill, bake, omelette, thaw, other |
| rated voltage | 110-240 |
| How to use | semi-automatic |
| Rated frequency | 50-60 |
| With or without dust cover | Yes. |
Instock
There are no reviews yet.