Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Function | Stew, Soup Stewing, Porridge Cooking |
| Lid Material | Tempered Glass |
| Capacity | 1-2L |
Instock
There are no reviews yet.