Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Model Number | DSL-A02Z1 DSL-A02N8 |
| Certification | ccc |
| Voltage V | 220V |
| Rated voltage sequence rate | 220V-50Hz |
| Rated power 1080W 60 1 right 400w | Rated power 1080W 60 1 right 400w |
| Rated capacity | 2PCS |
| Frying pan size 145mm diameter | Frying pan size 145mm diameter |
Instock
There are no reviews yet.