Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 23 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Heating tube heating |
| power | 1000W and above |
| Timing gear | 3rd gear and below |
| caliber | 26Cm (inclusive) -28cm (inclusive) |
| rated voltage | 220v |
| How to use | semi-automatic |
| With or without dust cover | Yes. |
| packing list | manual |
| item number | R.2230 |
| 3C certificate number | 2021010713401474 |
| Number of breads | 4 tablets or more |
| rated power | 1500w |
| control method | mechanical |
| Does it have a baking rack? | Yes. |
| weight | 2280g |
| Product size | 26.5*12.7*34.5 |
| function | Heat, Bake, Fried Eggs, Thaw, Other |
| Rated frequency | 50hz |
Instock
There are no reviews yet.