Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Power (W) | 11w |
| Voltage (V) | 12V |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.