Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 30 × 30 cm |
| Power (W) | 750 |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Heating mode | Heating wire |
Instock
There are no reviews yet.