Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 50w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Heating mode | Electric heating tube heating |
| City | Zhongshan city |
| Voltage | 220V |
| Function | Heating |
Instock
There are no reviews yet.