Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 100w |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Car, RV, Outdoor, Hotel, garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Function | Coffee Maker, Frying Pan, TOASTER OVEN |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Coffee Maker Power (W) | 450 |
| Toaster Oven Power (W) | 640 |
| Frying Pan Power (W) | 640 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
Instock
There are no reviews yet.