Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 80w, 1300 |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Brand Name | XMSJ, SOPHI |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial |
| Power Source | Manual |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Feature | Adjustable Thermostat, Non-Stick Cooking Surface |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | XZSWB-4B |
| Type | Mini Waffle Maker |
| Material | stainless steel |
| Product name | Rotating Square Waffle Maker |
| Machine Size | L250 *D560 H310 MM |
| Timer | 0-5 |
| Power | 1300w |
| Temperature | 50-300C |
| Shape | Sqaure |
| Package | Carton |
| MOQ | 1 Set |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
Instock
There are no reviews yet.