Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 27 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | LISM, runmao machinery |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Voltage | 220v |
| Power | 1050w |
| Weight | 10 KG |
| Dimension(L*W*H) | 65*60*65cm |
| Year | 2024 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Name | Breakfast Machine |
| Used for | Cook Coffeefrying Pantoaster Oven |
| Type | 3-in-1 Breakfast Maker/ Toaster |
| Color | Customizations |
| Appliance type | Electric Breakfast Maker Set |
| Suitable for | Making |
| MOQ | 1pcs |
| Advantage | Good quality and service |
| Feature | Temperature Control |
| Operator | Easily |
Instock
There are no reviews yet.