Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 650W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Model number | K889 |
| Rated frequency | 50Hz (HZ) |
Instock
There are no reviews yet.