Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frying Pan Power (W) | 1500W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Household Toaster |
| Function | Frying Pan |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 1500W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Household Toaster |
| Model | HX-5009 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 1500W |
| Product number | JD0057E |
Instock
There are no reviews yet.