Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 100w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Bear/ bear |
| Bear egg cooker model | JDQ-B01G2 |
| function | Fried eggs |
| Color classification | Yellow |
| Egg cooker capacity | 2 pieces |
| manufacturing enterprise | Xiaoxiong Electric Appliances Co., Ltd |
| Item number | JDQ-B01G2 |
| defects liability period | 12 months |
| 3C certificate number | 2016010712866945 |
Instock
There are no reviews yet.