Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 30 cm |
| Power (W) | 1500W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Function | Fried and fried |
| Heating board of electric toaster | Double side heating |
| Power | 1500W |
| Ovenware caliber | 30cm |
| Oven tray depth | 2.5cm |
| Plate removal form | Double-sided removable |
Instock
There are no reviews yet.