Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 80w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | 95SD-B |
| Material | stainless |
| Usage | sealing cups |
| Size | 40cm*64cm*25cm |
| MOQ | 1 Set |
| Power | 480W |
| Automatic Grade | Semi-automatic |
| Product name | Toaster oven |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.