Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 660w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR/ Supor |
| Model | MT20A801 |
| power | 601W (inclusive) -800W (inclusive) |
| Color classification | blue |
| body material | plastic |
| Intelligent type | Intelligence is not supported |
| Place of purchase | Chinese Mainland |
Instock
There are no reviews yet.