Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 21 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Model: | DSL-A02Z1 |
| Function: | Roast, pyrolyze, freeze roast meat, fried eggs, boiled eggs |
| Color classification | : Yellow |
| Classification of toasters: | toasters |
| Rated voltage: | 220V/50HZ |
| Rated power: | 1080W |
| Product size: | 450 * 192 * 195MM |
| Rated capacity: | 2PCS |
Instock
There are no reviews yet.