Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Multifunctional cooking pot |
| power | Below 800W |
| Control method | mechanical |
| Additional features | Anti-dry burning, overheating protection, anti-scalding |
| 3C certification number | 2022180712034364 |
Instock
There are no reviews yet.