Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | YANGZI/YANGZI |
| Applicable number of people | 2-4 people |
| Disassembly form | removable |
| Baking pan material | aluminum alloy |
| rated power | 600W |
| place of origin | Chinese mainland |
| 3C certification number | 2023010712542013 |
Instock
There are no reviews yet.