Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1200W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| function | Mixed noodles |
| power | 601W (inclusive) -800W (inclusive) |
| place of origin | Chinese mainland |
Instock
There are no reviews yet.