Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 29 × 35 cm |
| Power (W) | 1200 |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material of liner | Glass |
| Heating part | Top heating |
| Electric fryer type | Visual deep-fried pot |
Instock
There are no reviews yet.