Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 28 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Brand Name | LISM, ZQ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| No. of Slices | 1 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | YD-520Z |
| Product name | Breakfast Sandwich Maker |
| Color | Red, GREEN |
| Usage | Kitchen CookingBakingBBQ |
| PACKAGE | CARTON |
| Certification | ce |
Instock
There are no reviews yet.