Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HAL0237 |
| Certification | none |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| feature | Double-layer Cooker |
Instock
There are no reviews yet.