Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Frying Pan |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Model | xyy-cdhb |
| material | Maifanshi |
| Lid type | Tempered glass cover |
| feature | Less soot, non-sticky |
| Applicable stove | induction cooker |
Instock
There are no reviews yet.