Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Midea/beauty |
| Model | JKC3023 |
| Production enterprise | Midea Shenghuo Dianqi Zhizao Co., Ltd. |
| Operation method of electric cake bell | mechanical |
| Type of cake pan | Electric cake pan |
| Baking pan function | Fried others, baked/fried pancakes, pancakes/pancakes |
| Baking pan diameter | 28.5cm |
| function | Fried, grilled |
| pan depth | 2.5cm |
| power | 1600W |
| Electric cake pan heating noodles | Double-sided heating |
| Disassembly form of branding plate | Inremovable |
| Color classification | Black, gold, pink orange, apricot, silver, rose gold. |
| 3C certificate number | 2012010712530738 |
Instock
There are no reviews yet.