Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 110W |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | None |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Function | Frying Pan, TOASTER OVEN |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Housing Material | Aluminum |
| Toaster Oven Power (W) | 650 |
| Toaster Oven Capacity (l) | 2 |
| Frying Pan Power (W) | 700 |
| Model Number | CZC-135A4 |
| Keyword | breakfast machine 1 breakfast maker |
| Used for | Cook Coffeefrying Pantoaster Oven |
| Product name | 4 in 1 breakfast machine |
| Power | 1350 |
| Size | 23*25*44cm |
| Feature | Temperature Control |
| Capacity | 2L |
| Advantage | Food Grade Environmental Protection Material |
| Suitable for | Kitchen |
| MOQ | 5 |
Instock
There are no reviews yet.