Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Model | JD32RQ862-1 |
| Production enterprise | Zhejiang Shaoxing Supor Home Products Co., Ltd. |
| Operation method of electric cake bell | mechanical |
| Type of cake pan | Electric cake pan |
| Baking pan function | Bake, fry other, bake, bake/fry pancakes, pancakes/pancakes |
| Baking pan diameter | 28cm |
| function | Fry, fry, bake |
| pan depth | 2.5cm |
| power | 1500W |
| Electric cake pan heating noodles | Double-sided heating |
| Disassembly form of branding plate | Double-sided removable |
| Color classification | White, Far Peak Blue |
| 3C certificate number | 2022010712457894 |
Instock
There are no reviews yet.