Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 30 cm |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 750W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| power | 750W |
| Product category | Bread maker |
| Is there an appointment function | no |
| Rated voltage | 220V |
| Fuselage material | metal |
| Usage | semi-automatic |
| logo | Customizable logo |
| packing list | other |
| 3C certificate number | 2019010712191078 |
| Rated power | 750W |
| packing | color box packaging |
| plug | Default European regulations |
| product size | Pictured |
| function | Cake, baking |
| Rated frequency | 50/60HZ |
Instock
There are no reviews yet.