Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Certification | CE |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FEERED |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Soybean Milk Wall Breaking Machine |
| Body material | plastic |
| Automatic cleaning function | Yes |
| Grinding method | no mesh grinding |
| Heating mode | chassis heating |
| Rated voltage | 220V |
| Rated frequency | 50HZ |
| Rated power | 700W |
| Size | 190*280mm |
| Operation mode | touch type |
Instock
There are no reviews yet.