Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 30 × 23 cm |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 1250W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Article number | 145 |
| 3C certificate number | 2012010712548699 |
| Product specification | 145 breakfast machine |
| model | 145 |
| There is no baking rack | have |
| Authorized own brand | yes |
| function | Heat, roast, bake, fried egg, thaw |
| Rated voltage | 1250W |
| Rated frequency | 50/60HZ |
Instock
There are no reviews yet.