Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Toaster Oven |
| Certification | none |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 350W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Breakfast Machine |
| Feature 2 | Sandwich Machine |
| Feature 3 | Baking Tray Toaster |
Instock
There are no reviews yet.