Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.421 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 24 cm |
| Coffee Maker Power (W) | No Coffee Funtion |
| Frying Pan Power (W) | 400W |
| Toaster Oven Capacity (l) | 2 pcs |
| Toaster Oven Power (W) | 850W |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | No Coffee Funtion |
| Housing Material | Stainless steel + plastic |
| Model Number | 4TSJ-HX-5091 |
| Function | Frying Pan, Toaster Oven |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 850W |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.