Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 27 × 28 cm |
| Frying Pan Power (W) | – |
| Toaster Oven Power (W) | – |
| Housing Material | aluminum |
| Model Number | xqh1179zy |
| Function | Frying Pan, Toaster Oven, Porridge Cooking |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Power (W) | 1050W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | CUKYI |
| Origin | Mainland China |
| Function 1 | Cook Rice |
| Function 2 | Boil Noodles |
| Function 3 | Porridge |
| Function 4 | Bake |
| Function 5 | Stir fry |
| Function 6 | Omelette |
| Function 7 | Stew soup |
| Function 8 | Cake |
Instock
There are no reviews yet.