Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE, CCC |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Power (W) | 100w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Donlim/Dongling |
| Dongling bread machine model | DL-8117 |
| function | Bake, thaw |
| Color classification | Brushed silver. |
| Bread machine classification | Toaster |
| Does it have a baking rack? | without |
| With or without dust cover | Yes. |
| Timing gear | 7th gear |
| item number | DL-8117 |
| number of slots | 2-3 pieces |
| 3C certificate number | 2014010712724599 |
Instock
There are no reviews yet.