Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 29 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frying Pan Power (W) | 600W |
| Toaster Oven Capacity (l) | 2 slots |
| Toaster Oven Power (W) | 700W |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | 4ZCJ-BYD3A-G |
| Function | Frying Pan, Toaster Oven, Porridge Cooking |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.