Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 20 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | 600ml |
| Model Number | ZCJ01 |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.